Savoybetting Para Çekme

Posted on October 20, 2015 By

Savoybetting para çekme sorunu dâhil hiçbir sorun yaşamayacağınız bir hizmet sunuyor. Bahis sitesindeki uygulamalar ve personelin çalışma şekli müşteri odaklı hazırlanmış. Dolayısıyla sorun yaşamadan tüm işlemlerinizi halledebiliyorsunuz. Savoybetting nasıl para çekilir diye merak eden müşterileri için kurallar ve sıkça sorulan bölümlerinde gerekli açıklamaları yapmış. Buna göre siteden ilk para çekme işleminizi banka havalesi yolu ile yapmanız gerekiyor. Sonrasında dilediğiniz yöntemle para çekebiliyorsunuz. Bu şekilde para çekme işlemi yapınca kimliğinizi ve hesap sahibi olduğunuzu kanıtlamış oluyorsunuz. Yani özel bir durum olmadığı müddetçe siteye belge göndermeniz gerekmiyor. Tatil günlerinde de para çekebiliyorsunuz ama e-cüzdan olarak bilinen yöntemleri kullanmanız gerekiyor. Bunun dışındaki para çekme talepleri en geç 30 dakika içinde işleme alınıyor ve sonuçlanıyor. Savoybetting2 aynı gün içinde istediğiniz sayıda para çekme talimatı verme olanağı tanıyor.

Savoybetting para çekme yöntemleri olarak banka havalesi, ecopayz, TLNakit ve neteller yöntemlerini sunuyor. Neteller hizmetlerinde Türkiye’de yaşayan kişiler için bazı sorunlar var. Dolayısıyla bu yöntemin kullanılamadığını kabul edebiliriz. Savoybetting ukash para çekme yöntemini sunmuyor. Ukash yöntemi ile para yatıran kişilerin banka havalesi ile para çekebileceklerini belirtiyor. Savoybetting para çekme limiti olarak uygun rakamlar belirlemiş. Banka havalesi ile minimum 50 TL ve diğer yöntemlerle minimum 20 TL para çekebiliyorsunuz. Para çekme üst limiti ise yöntemlere göre 10 bin ile 50 bin TL arasında değişiyor.

Uncategorized


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>